Muzyka francuska

Propozycja romantycznego koncertu wprowadzającego w klimat francuskich uliczek. Można na nim usłyszeć kompozycje Richarda Galliano, Francisa Lai, Edith Piaf, Jo Dussina, Tony Mureny, Jo Privat,  Gusa Viseur, Michela Legranda, walce musette i na jazzowo new musette.  Repertuar wykonywany jest na odpowiednio dobranym akordeonie z oryginalnym regestrem musette oraz na jazzowym w różnych składach muzycznych: od kameralnych aż po duże widowiska.

W tej ofercie Wiesław Prządka posiada unikatowe aranżacje na orkiestrę symfoniczną, dzięki czemu spotkanie z francuską muzyką jest w jego wykonaniu niepowtarzalne. Atmosferę artysta buduje poprzez dobór odpowiednich utworów, ich kolejności oraz dynamiki.

Style musette i new musette wykonuje z własnym zespołem NEW MUSETTE QUARTET w składzie: Wiesław Prządka – akordeony, (założyciel i lider zespołu), Edmund Klaus – gitara, Zbigniew Wrombel – kontrabas, Andrzej Mazurek – perkusja, instr. perkusyjne.

Do dużych produkcji zapraszani są dodatkowo soliści instrumentaliści (wibrafon, harmonijka i inne) oraz wokaliści: Olga Bończyk, Justyna Szafran, Jadwiga Kuta, Magdalena Atkinson, Katarzyna Jamróz, Jacek Wójcicki, Jacek Kotlarski oraz francuski wokalista Chris Schittulli.

 

W celu przygotowania oferty specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt:

mail: kontakt@wieslawprzadka.pl

telefon: tel. +48 601 580 264

 

 

Współpracują z nami