Projekty unikatowe Propozycja koncertu szytego na miarę, projektowanego z dużym rozmachem, pod konkretny temat, motto, miejsce, czy rodzaj wydarzenia. Dyrektorem artystycznym, wykonawcą i gospodarzem na scenie jest Wiesław Prządka, który zaprasza odpowiednich do danego projektu  muzyków,  tworząc razem z nimi  wspólny, artystyczny spektakl. Tematycznie budowany program, spięty ciekawymi aranżacjami, niespotykanymi połączeniami stylów, krajów, brzmień.
Blue Medley
Swing Propozycja tego koncertu to energetyczna podróż w czasie, do cygańskiego jazzu, zwanego też gypsy swing, zapoczątkowanego w Paryżu w latach 30-tych XX wieku. Słynne przeboje Diango Reinhardta i Stephana Grappellego, standardy jazzowe oraz polskie i światowe kompozycje utrzymane w stylu Hot Club de France wykonuje zespół HOT SWING.
Stompin' at Decca
Muzyka filmowa Propozycja koncertu z wielkimi przebojami muzyki filmowej. Wybrane do repertuaru utwory są najbliższe sercu Wiesława Prządki, co oznacza że są to głównie kompozytorzy francuscy, chociaż zdarzają się i tanga. Możemy zatem posłuchać utworów ze słynnych filmów: m.in. Kobieta i mężczyzna, 13 we Francji, Bilitis, Emmanuelle, Frantic, Zapach Kobiety, Ostatnie tango w Paryżu, Sur, Parasolki z Cherbourga, Lato roku 1942, Breakfast at Tiffany's, i in.
Un home et une femme
Tango Propozycja emocjonalnego koncertu w rytmie namiętnego tanga. Repertuar obejmuje tango nuevo, którego twórcą jest Astor Piazzolla, z elementami tanga klasycznego takich kompozytorów jak Gerardo Matos Rodriquez, Angel Villoldo, Carlos Gardel, tanga polskiego oraz Richarda Galliano.
Astor Tango
Muzyka francuska Propozycja romantycznego koncertu wprowadzającego w klimat francuskich uliczek. Można na nim usłyszeć kompozycje Richarda Galliano, Francisa Lai, Edith Piaf, Jo Dussina, Tony Mureny, Jo Privat,  Gusa Viseur, Michela Legranda, walce musette i na jazzowo new musette.  Repertuar wykonywany jest na odpowiednio dobranym akordeonie z oryginalnym regestrem musette oraz na jazzowym w różnych składach muzycznych: od kameralnych aż po duże widowiska.
Sous Le Ciel De Paris

Współpracują z nami